Dodacie podmienky
 
Inštrukcie zákazníkovi ohľadom Platobných a dodacích podmienok:
 
Detailné inštrukcie k platobným a dodacím podmienkam. 
Po odoslaní objednávky Vás budeme kontaktovať.
 
Osobná doprava predajcom: cena za prejdený 1 km je 1 € /počíta sa len cesta tam/, keďže sa jedná o neštandardný tovar s umeleckými dielami, cenu za dovoz /zálohu/ treba uhradiť vopred na účet predávajúceho, po prijatí tejto sumy predávajúci dielo dopraví kupujúcemu. V prípade neprevzatia diela kupujúcim ostáva záloha predávajúcemu. Tovar hodnoty nad 1000 € v okruhu 150 km od Nitrianskych Sučian dodá predajca na svoje náklady, v tomto prípade treba uhradiť zálohu 150 €, ktorá bude po prevzatí diela odpočítaná z ceny.
 
Dobierka:
Tovar Vám bude odoslaný na Vašu adresu (iba fotky, obrazy a sochy nepresahujúce veľkosť 50 cm a váhu 15 kg).
Dobierka alebo kuriér: cena je závislá od hmotnosti objednaného tovaru. Balík s tovarom sa vždy poisťuje. Balné a expedičné náklady vrátane poistného sa pohybujú od 1,67 € do 70 €, pred odoslaním diela Vás budeme informovať o cene poštovného.
 
Hotovosť: 
Zaplatíte pri prevzatí diela hotovosťou.
 
Osobný odber:
Za dielo zaplatíte pri jeho prevzatí v Nitrianskych Sučanoch. 
 
Bankový prevod: nasledujúce údaje Vám budú zaslané e-mailom po potvrdení objednávky
Banka: .....
Číslo účtu: ....
Celková cena objednávky: .....
Číslo objednávky (variabilní symbol): ....

Cena za prepravu bude vypočítaná zákazníkovi po potvrdení objednávky. Cenu za prepravu je zákazník povinný spätne potvrdiť a odsúhlasiť. Ak nedôjde k dohode o cene za prepravu objednaného tovaru, bude sa táto skutočnosť považovať za storno objednávky.